دیدار مهدی کروبی با خانواده بهاره هدایت

 

پروژه هایتان شکست خورده

 


زندانیان نزد ملت آزاده اند

 

  

با وجود اعمال فشارهای بیشتر بر اقشار مختلف مردم علی الخصوص قشر فرهیخته ی دانشگاهی، فعالین سیاسی، مدنی و نیز بازداشت شدگان حوادث اخیر ولیکن همگان شاهد نحوه برخورد جامعه در استقبال از زندانیان و ابراز همدردی و همراهی با آسیب دیدگان هستیم. این موضوع خود نشاندهنده ی شکست پروژه ی افراطیون در برخوردهای خشونت آمیز با خواسته های به حق مردم است.ادامه این نوع رفتارها نه تنها باعث دلسرد شدن جامعه و کوتاه امدن آنان از خواستهای مشروع خود نخواهد گردید بلکه باعث نارضایتی بیشتر مردم از اوضاع حاکم می شود.


مهدی کروبی در دیدار با خانواده بهاره هدایت گفت : شاهد نحوه برخورد جامعه در استقبال از زندانیان و ابراز همدردی و همراهی با آسیب دیدگان هستیم. این موضوع خود نشاندهنده ی شکست پروژه ی افراطیون در برخوردهای خشونت آمیز با خواسته های به حق مردم است.
به گزارش سهام نیوز،  حجت الاسلام مهدی کروبی با حضور در منزل بهاره هدایت با خانواده و همسر وی دیدار کرد.
در این دیدار همسر خانم هدایت به ارائه شرح مختصری از پرونده ،روند رسیدگی و اتهامات وارده به وی پرداخت و ضمن انتقاد به رویکرد غیر قابل توجیهی که مسئولان امنیتی در وارد آوردن اتهامات متعدد و بی اساس و پرونده سازی برای فعالین مدنی و دانشجویی پیشه کرده اند گفت متاسفیم که پس از چند دهه از انقلابی که یکی از اصلی ترین آرمان هایش آزادی بیان بود اکنون مشاهده میکنیم یکی از اتهامات متعددی که به خانم هدایت وارد گردیده بدعت گذاری از طریق نامگذاری یکروز در سال به نام روز آزادی بیان و پاسداشت آن توسط وی و سایر دوستان مجموعه تحکیم وحدت می باشد!!
مهدی کروبی ضمن ابراز تاسف و انتقاد از رویه ای که در برخورد با فعالین سیاسی و مدنی و نیز دانشجویان صورت می پذیرد اتخاذ این نوع روشها را در سرکوب خواسته های مشروع مردم را کم اثر خواند و افزود :با وجود اعمال فشارهای بیشتر بر اقشار مختلف مردم علی الخصوص قشر فرهیخته ی دانشگاهی، فعالین سیاسی، مدنی و نیز بازداشت شدگان حوادث اخیر ولیکن همگان شاهد نحوه برخورد جامعه در استقبال از زندانیان و ابراز همدردی و همراهی با آسیب دیدگان هستیم. این موضوع خود نشاندهنده ی شکست پروژه ی افراطیون در برخوردهای خشونت آمیز با خواسته های به حق مردم است.
وی همچنین خاطر نشان کرد که ادامه این نوع رفتارها نه تنها باعث دلسرد شدن جامعه و کوتاه امدن آنان از خواستهای مشروع خود نخواهد گردید بلکه باعث نارضایتی بیشتر مردم از اوضاع حاکم می شود.
در پایان ایشان ضمن ابراز همدردی با خانواده خانم هدایت ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر با اتخاذ عقلانیت و تدبیر از سوی طیف حاکم کلیه ی زندانیان به آغوش جامعه و خانواده های خویش بازگردند.
خانم بهاره هدایت که چهارمین ماه بازداشت خود را در زندان اوین سپری میکند عضو شورای مرکزی و مسئول روابط عمومی دفتر تحکیم وحدت می باشد.
گفتنی است میلاد اسدی، عضو شورای مرکزی و بسیاری دیگر از اعضای این مجموعه که از اولین حامیان مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ بودند هم اکنون در زندانهای کشور بسر می برند.