خریدار مخابرات از خجالت دولت فروشان در آمد

عکس تزئینی است و مربوط به عائله این کارمند ایرنا نیست


دم شما گرم اکبر خان !

 

 

 

 

 

 


وقتی بعد از ۲۰ سال کار در ایرنا و همین مقدار کار در مشاغل دیگر به طور همزمان و با مدرک کارشناسی ، حقوق مزایای دریافتی  از "سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی " – به گنده بودن اسمش توجه نکنید – حدود 450 هزار تومان باشه با دیدن رقم اختلاس ها و دزدی ها و خیانتهایی که تو این مملکت می شه ، یکباره آدم یاد چی می افته ؟ البته که عدالت . نه منظورم بی مقدار کردن این واژه مقدس نیست . منظورم تلنگری به ذهن اون آدمایی است که هنوز باور دارند یارو اگرچه ناتوان ، اما حرفاش قشنگه !  ( این مطلب ارسال شده توسط یکی از دوستان ایرنایی است ).


حالا جهان نیوز نوشته که در پی فروش ساختمانهای مخابرات زیر قیمت بازار به شرکت شبه دولتی "الف" که اخیرا سهام مخابرات را خریداری کرده ،این شرکت پاداشهای کلانی به مدیران مخابرت پرداخت کرده.
همچنین این سایت علت پرداخت این مزد کلان را به مزدوران را  اقدام به ارائه آمار و اطلاعات نادرست مبنی بر سودآور بودن سهام مخابرات برای عرضه در بورس اعلام کرده که حالا مشخص شده  آن اطلاعات و آمار آنها هم مثل 63 درصده  بوده  و بیچاره اون بدبختهایی که سهام گرون مخابرات رو خریدند به امید اینکه گرونتر بفروشند.
حالا که به حمد الله از نظر شرعی مشکل سند زدن اموال ملت به بخشی از خواص جدید به خیر و خوشی به پایان رسیده، شرکت خریدار سهام مخابرات برای مدیران این شرکت پاداش‌های کلان آخر سال در نظر گرفته و برای سال جدید مبلغ 10 میلیون تومان به اعضای هیئت مدیره و مبلغ 30 میلیون تومان به مدیران استان‌ها پرداخت کرده !!!!
همچنین میانگین پایه حقوق اعضای هیئت مدیره 2.5 میلیون تومان و مدیران عامل در استان‌ها 3.5 میلیون تومان تعیین شده که این میزان در استان‌های بزرگ ماهانه 4 میلیون تومان، در استان‌های متوسط 3.5 میلیون تومان و در استان‌های کوچک 3 میلیون تومان است.
البته واقعیتش اینکه این خواص خوش اقبال حقوق واقعی خود را دارن می گیرن چرا که به دلیل اصلاحات صورت گرفته توسط دولت کارامد!!!!!! نرخ ریال برابر شده با طلا و زندگی ابرومند در شهرستان چیزی همین حدود هزینه داره .
اما مثبت که بخوایم ببینیم باید بگیم "خوب  100 هزار تومن" اکبرخان جوانفکر رو عشق است که حداقل قبل از تلف شدن ما به حسابمون ریخته شد تا چند صباحی از خجالت زن و عیالمون درایم.
حالا انصافا اکبر خان این بود مفهوم عدالت ! بابا دم شما گرم .  

 

توضیح: با عرض پوزش از این همکار ایرنایی به دلیل تعدیل تیترو حذف یک بند و انتخاب عکس. ضمنا لطفا چنانچه همکاران مایل به ارتباط ای میلی در مورد مباحث مطروحه در وبلاگ ایرنای ما هستند از این پس ای میل های خود را به آدرس ای میل وبلاگ ourirna@gmail.com  ارسال دارند. ( قادری)